WPADŁO TU PRZYPADKIEM OSÓBUrodziłem się w świetnym roku 1977 w nowohuckim szpitalu im. Stefana Żeromskiego. To było wtedy gdy nogawki spodni cieszyły oczy dzwonowatym kształtem, głowy zdobiły afro, a świat oszalał na punkcie zespołu ABBA. To było też wtedy gdy budowali dwupasmową drogę z Warszawy na Śląsk, którą towarzysz Gierek finansował za miliony z zagranicznych kredytów.

I o sobie to już chyba wszystko.

Napisz do mnie: tokida@wp.pl;


Blog > Komentarze do wpisu

Głosuj na Palikota idioto!

Jakoś ten Palikot w ostatnim czasie ni ziębił mnie ni grzał. Ot sobie kampaniję prowadzi w swojej antyklerykalnej niszy gdy tymczasem Bogowie mediów stwierdzili, że Janusz od penisa zasługuje na więcej.

6% dla RPP, które na przewijaku TVN24 niby zupełnie przypadkiem się pojawiły to coś więcej niż zwykła notka dziennikarska - to namaszczenie Okrągłego Stołu dla imć Palikota do sejmowego koryta. Ni z tego ni owego Januszek zaczął się liczyć. Ot zagadka. A może zagrywka stratega politycznego wszechczasów w niepozornej skórze ryżego Kaszuba?

Spektrum polityczne PO choć równie szerokie jak krocze 50 letniej prostytutki nie dałoby rady pomieścić bezrobotnej, wykształconej młodzieży, tracących swoje firmy drobnych przedsiębiorców czy II pokolenia sierot po PRLu. Te stwory zbyt zapieczone są na ostatnią 4letnią łupieszczą orgię koalicji PO-PSL.

Tu trzeba było jakiegoś mocnego, alternatywnego kandydata. Najlepiej skandalisty. Tacy mają siłę przyciągania. Weźmie taki i zgarnie te 5-10%, a potem odegra rolę dokładnie taką jaką odegrała Samoobrona dla PISu. Przystawka. Smaczna, bo doprawiona słusznym gniewem zbuntowanych obywateli. PO tych łobuzów ślicznie skanalizuje na listach wyborczych Janusza Palikota.

Jestem prorokiem? Wolałbym nie być, ale to jest kurwa tak czytelne, że aż mnie skręca gdy widzę tych podnieconych młodych ludzi, którzy kalkulują na zasadzie: Ktoś kto mi da legalnie zajarać i jeszcze kopnie w dupę tych nieżyciowych klechów jest cool, TRZA NAM NA NIEGO GŁOS ODDAĆ!

Głosujesz tymczasem młodzieńcze na koalicję z tym samym Tuskiem, który podnosi podatki, składki ZUS i zadłuża Cię do granic możliwości. Bzdury plotę?

I na chuj mi mieć rację? Satysfakcja dla satysfakcji, ale swoje powiedziałem. Patrzcie, obserwujcie. Ja widzę co się szykuje, a Palikot w tej farsie zagra wyznaczoną mu rolę tak grzecznie, że nikt nie uwierzy potem, że kiedykolwiek wcześniej wywijał przed kamerami kutasem czy innym pistoletem.


wtorek, 20 września 2011, tokida

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: eko, *.caterina.com.pl
2011/09/20 13:30:36
Coś w tym jest, ale JKM jeszcze bardziej się nie nadaje, bo wziął się z kosmosu i jego radykalizm jest nie tylko naiwny i niedojrzały, ale też w pewien sposób niebezpieczny. Lepszy Palikot niż PO-PSL.
-
2011/09/20 20:57:17
Niechby Korwin 10% dostał to nijakiej krzywdy strukturze społecznej by nie zrobił. Chodzi o powstrzymanie, choćby połowiczne, ekscesów biurokratów i ulżenie doli drobnego przedsiębiorcy. Korwin jest tu bardziej pryncypialny niż w innych sprawach. Inne sprawy nie są tak istotne - co sam przyznawał, więc jego poglądy mogłyby być dobrą przeciwwagą dla tego lewacko-nijakiego sejmowego śmiecia. Palikot? Gdy brak nadziei na zmianę ludzie uczepią się czegokolwiek co im podpadnie pod rękę. Ale to tylko miraż. Znacznie bardziej niż program wyborczy Korwina.
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/09/28 12:24:57
Przydało by się aby Palikot wszedł do sejmu będzie bardzie cyrkowo
-
Gość: prezes na emigracji, *.midd.adsl.virginmedia.com
2011/10/02 20:35:54
... taa stary ;) madrze piszesz tylko co to da ?? oni i tak zrobia swoje a my tu nie mamy nic do gadania trzeba przestac o tym mylec olac cala ta bande i dalej za.....lac na zmywaku. czas rewolucji sie skonczyl , nastala era swiatowego kryzysu a cala kase i tak trzymaja "zydzi" ;) lepiej bys tomku w totka pogral to mniej stresujace i nakreca wyobraznie pozdro z " Iry" p.s. a najlepiej to dobry lolek przed snem doprawiony dobra nuta ;)